X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

سایتهای پربازدید ثبت آگهی رایگان برق صنعتی و صنعت برق

چهارشنبه 2 تیر 1395 ساعت 11:51
سایتهای پربازدید ثبت آگهی رایگان برق صنعتی و صنعت برق در این بخش معرفی می گردد. همانطور که می دانید ثبت تبلیغات در اینترنت در حال حاضر برای معرفی کالا و خدمات، افزایش تعداد مشتریان، رونق کسب و کارها و ... بسیار مفید است. با ثبت تبلیغات در زمینه برق صنعتی کالا و خدمات خودتان را در معرض دید هزاران بازدید کننده از کل ایران قرار می دهید. تبلیغات اینترنتی موثر و مفید و در عین حال به صرفه است. برای ثبت آگهی و تبلیغات رایگان در زمینه برق و برق صنعتی به سایتهای زیر مراجعه کنید.
1- سایت ایستگاه برق: سایت ایستگاه برق برای ثبت تبلیغات رایگان در زمینه برق صنعتی واقعا مفید و موثر است. سایت ایستگاه برق به صورت اختصاصی در زمینه تبلیغات صنعت برق فعالیت دارد. در این وب سایت مقالات زیادی هم در زمینه برق صنعتی ارائه شده است و در کنار این مقالات هم آگهی شما نمایش داده خواهد شد. برای ثبت تبلیغات در زمینه برق صنعتی در ایستگاه برق بر روی عبارت تبلیغ برق صنعتی کلیک کنید.
در این وب سایت گروه بندی کاملا متنوعی در زمینه برق صنعتی همچون تجهیزات برقی ضد انفجار، سیم پیچی، سیم و کابل، کنتاکتور، الکتروموتور، سکسیونر، برق خورشیدی، ابزارآلات برق صنعتی، شارژر صنعتی، باتری صنعتی، کابل کشی، خازن، درایو و اینورتر، استابیلایزر، تجهیزات شبکه برقرسانی، سافت استارتر  و .... در نظر گرفته شده است.


2- سایت سودایران: سودایران تا سال 95 بیش از 60000 آگهی درج شده دارد. این وب سایت روزانه بیش از 10000 بازدید دارد. در سایت سودایران یک بخش اختصاصی برای ثبت تبلیغات برق صنعتی در نظر گرفته شده است. برای مشاهده صفحه اصلی سایت سودایران بر روی عبارت سایت آگهی اینترنتی و برای مشاهده بخش مرتبط با برق صنعتی در این سایت بر روی عبارت تبلیغات صنعت برق کلیک کنید.


اگر می خواهید در زمینه برق صنعتی و یا هر زمینه دیگری تبلیغات موثر و پربازده داشته باشید نکته زیر را مد نظر داشته باشید:
متن آگهی را کامل بنویسید. آگهی های با متن بسیار کوتاه از نظر گوگل اسپم به حساب آمده و ایندکس نمی شوند. در بهترین حالت، اگر این آگهی ها ایندکس هم بشوند، در نتایج جستجوی گوگل در نتایج اولیه نشان داده نمی شوند. ضمنا هر چه متن آگهی خودتان را کاملتر بنویسید، کلماتی که مرتبط با کسب و کار و یا کالا و خدمات شماست بیشتر در متن آگهی تکرار شده و این خود باعث می شود کاربران مختلف که با عبارتهای مختلفی در موتورهای جستجوی در جستجوی کالا و خدمات شما هستند به سمت آگهی شما هدایت شوند.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.